Profesionální gynekologická pomoc

Naše lékařky mají velké zkušenosti s léčbou všech druhů gynekologických onemocnění.

V naši práci klademe velký důraz na preventivní péči. Provádíme preventivní gynekologické prohlídky s kolposkopickým vyšetřením děložního čípku, odběrem stěru na cytologické vyšetření, které pro nás zajištuje certifikovaná laboratoř Plzeňská bioptická (odkaz na biopticka.cz) a součástí každého gynekologického vyšetření je i ultrazvukové vyšetření orgánů malé pánvi.

Doporučujeme ultrazvukové nebo mamografické vyšetření prsou. Způsob vyšetření  volíme podle věku pacientky, aktuálního nálezu a také podle rodinné a osobní anamnézy.

Můžete s námi komunikovat v češtině, slovenštině, ruštině, němčině, angličtině

 

Antikoncepce. Pro ženy, které neplánují těhotenství, nabízíme antikoncepční poradny. Vhodný druh antikoncepce vybíráme individuálně pro každou pacientku podle věkueprodukčních plánů, zdravotního stavu a osobních zkušeností.

Pro páry plánující těhotenství  nabízíme následující služby – preventivní prohlídky, korekce menstruačního cyklu, výživovou poradnu a obecnou přípravu organismu na těhotenství.

Reprodukční problémy a léčba neplodnosti. Spolupracujeme s klinikou reprodukční medicíny Gynem (odkaz na Gynem). V naší gynekologické ordinaci provádíme primární konzultaci párů a základní vyšetření příčin neplodnosti a také připravujeme na následující cykly umělého oplodnění, které provádíme v reprodukčním centru Gynem.

Péče v těhotenství je důležitou součástí naší práci, každá žena je jiná a proto zpracováváme individuální plán péče v průběhu těhotenství tak, abychom nezanedbali něco důležitého, ale nechceme zatěžovat zdravé těhotné ženy zbytečnými vyšetřeními.

Přechod. Po přechodu život teprve začíná! Dle údajů WHO  více než třetinu života žena prožívá po přechodu, proto se snažíme ženám v tomto období pomoc tak, aby se cítily mladé a žádoucí. Poskytujeme úpravu menstruačního cyklu, hormonální substituční léčbu, prevenci a léčbu předčasného stárnutí intimních partií. Samozřejmostí jsou preventivní gynekologické prohlídky a vyšetření prsou.