Profesionální gynekologická pomoc

 • MUDr. Tomilova

 • MUDr. Megrelishvili

  Naše nová mladá kolegyně se k nám připojila v únoru 2021, také pochází z Moskvy, přestěhovala se do Prahy v r. 2011, a vystudovala medicínu v Praze, v r. 2018 promovala na 1.Lékařské fakultě Univerzity Karlove. Následně nastoupila na Gynekologicko-porodnickou kliniku Všeobecné fakultní nemocnice v Praze, známé také jako Apolinář. Pravidelně se vzdělává a připravuje se na atestaci v oboru. Má zkušenosti s práci na porodnickém oddělení kliniky a nyní i na oddělení urogynekologie a endoskopie. Po získaní specializované způsobilosti se plánuje  věnovat léčbě chronické pánevní bolesti a endometriózy.

  V naši ordinaci se věnuje těhotenské péči, prevenci rakoviny děložního čípku a také pacientkám s chronickými gynekologickými potížemi. Komunikuje v češtině, ruštině a angličtině.

  Zobrazit popis
 • MUDr. Elena Frolova

 • MUDr. Elena Sudarikova

  Vážené pacientky, ráda Vám představím naši novou lékařku MUDr. Elenu Sudarikovou, která bude mít na starosti hlavně naši těhotné pacientky.

  Paní doktorka vystudovala Uralskou státní vysokou školu lékařskou (Rusko, Yekaterinburg), získala tam specializovanou způsobilost v oboru Gynekologie a porodnictví, pak pracovala v  Uralském regionálním perinatálním centru, nejdříve jako sekundární lékařka, a později jak primářka oddělení rizikového těhotenství. Zároveň se věnovala vědecké práci, hlavně tématu preeklampsie a těhotenských komplikací, později se zabývala tématem děložních myomů v reprodukčním věku, včetně myomy v těhotenství.

  Má zkušenosti také s asistovanou reprodukci, od r. 2007 do r. 2010 pracovala jako vedoucí lékařka na oddělení asistované reprodukci.

  Od r.2017 bydlí v České republice, úspěšně složila aprobační zkoušky a v současné době pracuje v Karlovarské krajské nemocnice na gynekologicko-porodnickém oddělení.

  Má ráda svůj obor a ráda se vzdělává, a poznává nové zkušenosti, ráda pracuje s pacientkami.

  Zobrazit popis